rybarskepotreby-rybarska.cz

Shimano Nexave FI 2500 Naviják

Shimano Nexave FI 2500
Zjistit dostupnost »
Značka: Shimano
999 1 029 Kč Sleva -2%

Nástupce modelové řady FE je přívlačový naviják s přední brzdou, který lze využít při chytání všemi metodami sladkovodního rybolovu – od lehké přívlače až po lov s umělými nástrahami střední velikosti, které jsou ideální na pstruhy, okouny, štiky nebo candáty. Dobře se uplatní i při matchovém a feederovém rybolovu. Díky trojici nerezových kuličkových ložisek má naviják hladký chod a výborně nastavenou brzdu. Její vlastnosti oceníte při bezproblémovém zdolávání velkých ryb. Je cenově dostupným modelem pro rybáře, kteří začínají chytat a chtějí získat zkušenosti s kvalitou navijáků Shimano.
TECHNOLOGIE
G-Free Body

Technologie G-Free Body byla vyvinuta tak, aby posunula těžiště navijáku blíže k prutu. Posunutím těžiště blíže k poloze ruky rybáře pomáhá snižovat únavu a zvyšuje pohodlí při nahazování.

Systém řízení pohonu

Nový design cívky Propulsion. Prostřednictvím desítek tisíc testů a počítačových simulací bylo zjištěno, že tento nový design poskytuje delší vzdálenost při nahazování než standardní design a zároveň zabraňuje vytváření zpětných nárazů a uzlů.

Země původu : Čína
Kapacita cívky : 0,18mm – 290m / 0,20mm – 240m / 0,25mm – 160m
Převodový poměr : 5,0:1
Maximální brzdná síla : 4 kg
Hmotnost : 250 g
Návin na 1 otáčku kličky : 73 cm
Varianta : Naviják
Velikost navijáku / cívky : 2500
Série : Nexave
Materiál cívky : Cold Forged Aluminium
Ložiska : 3+1
Tělo : XT-7
Náhradní cívka : Ne