rybarskepotreby-rybarska.cz

Tři barevné režimy – Bílý, zelený a červený
Čtyři režimy svícení – 350 lumenů, 250 lumenů, 140 lumenů a 90 lumenů
Dvě tlačítka (jedno pro volbu barvy a druhý pro nastavení svítivosti)
Nastavitelný úhel
Jednoduchý, elastický, nastavitelný pásek kolem hlavy
Napájení pomocí 3 x AAA baterií (nejsou součástí balení)

Navrženo v : Spojené království
Barva podle výrobce : Black/Orange
Barva : Černá
Světelný tok : 140 lm
Světelný tok : 250 lm
Barva : Oranžová
Země původu : Čína
Světelný tok : 90 lm
Světelný tok : 350 lm

Rybaření ve tmě přináší své jedinečné výzvy, se kterými se ale snadno můžete stylově vypořádat s čelovkou Prologic Inspire. Tato univerzální lehká čelovka je nabíjecí pomocí USB a nabízí šest možností svícení včetně červené barvy. Lze ji zapínat a vypínat pomocí pohybového senzoru a je vybavena COB světlem i běžnými LED diodami. Také se může pochlubit dlouhou výdrží baterie díky nízké spotřebě. • 6 světelných možností, včetně červeného světla• Normální LED diody a COB světlo• Pohybový senzor – pohybovým gestem zapnete a vypnete• USB nabíjecí pomocí jakéhokoliv micro-USB kabelu• Nízká spotřeba interní Li-Po baterie (3,7 V, 1.800 mAh)• Modré diody indikující stav nabití• Nabíjecí čas: 3,5 h• CE certifikát
Barva podle výrobce : Green
Navrženo v : Spojené království
Homologace : CE certifikováno
Barva : Zelená
Země původu : Čína
Světelný tok : 500 lm
LED vykon : 5W
Doba nabíjení (hodiny) : 3.5

Delphin LightBAR je vysoce praktické bivakové světlo, díky němuž vás tma více nezaskočí. Disponuje dvěma barvami, přičemž každá z nich má několik úrovní svícení. Při prvním stisknutí se rozsvítí bílé světlo s 5 % svítivostí. Druhým stiskem se rozsvítí na 30 % a při třetím stlačení září bílé světlo na 100 %. Při čtvrtém stisknutí se bílé světlo rozbliká, což oceníte například při vyvážce na velkých vodních plochách, kdy budete schopen jasně definovat, kde se na břehu nachází váš tábor.
Pokud stačíte tlačítko 5x, změní se barva z bílé na oranžovou s 50 % svítivostí. Při šestém stlačení se oranžové světlo rozsvítí na 100 %. Taková barva má několik výhod. Kromě toho, že je neokoukaná, podstatně eliminuje přítomnost komárů a jiného hmyzu ve vašem okolí, což je k nezaplacení zejména při večerním posezení u vody. Počet stisknutí platí pro manuální ovládání přímo spínačem na světle. Samozřejmostí je ale také přibalený dálkový ovladač, který samostatně ovládá bílé a oranžové světlo, a tím výrazně zkracuje reakční dobu pro změnu světla.
Kromě něj k světlu dostanete také nabíječku a dvě závěsná poutka na světlo i ovladač. Upevnění produktu je elegantně vyřešeno pomocí magnetů, umístěných přímo na světle a jedním plochým kovovým protikusem. Za pomoci těchto prvků lze Lightbar snadno umístit kdekoliv na bivak, či jiný rybářský přístřešek a bude vždy spolehlivě držet na svém místě.
Technické parametry:

Rozměry: 203 x 39 x 38 mm
Režimy: 4 režimy svícení bílým světlem (5 % – 180 h, 30 % – 26 h, 100 % – 8 h, blikání – 16 h), 2 režimy oranžového světla (50 % – 16 h, 100 % – 8 h)
Napájení: Li-Ion akumulátor, 3.7 V, 2000 mAh
Světelný výkon: 100 lm
Nabíjení: USB (pomocí přiloženého kabelu)
Doba nabíjení: 4 h

Barva : Bílá
Barva podle výrobce : White/Orange
Země původu : Čína
Navrženo v : Slovensko
Barva : Oranžová

Originální, propracovaná čelovka od značky Delphin, která nabízí několik skvělých funkcí a výkon 5 W se svítivostí 200 lm. RWG PRO disponuje pohybovým senzorem a třemi barvami svícení, mezi které patří klasické bílé světlo, ale také zelené a červené. Po prvním kliknutí se čelovka rozsvítí na 30 % a vydrží svítit až 10 hodin. Po druhém kliknutí svítí na 100 % s výdrží 4 h. Při třetím kliknutí se změní barva svícení na zelenou s intenzitou 30 % a excelentní výdrží až 15 h. Po 4. kliknutí svítí zelené světlo na 100 % a při 5. kliknutí se na 100 % rozsvítí světlo červené. Právě zelené a červené světlo nepřitahuje otravný hmyz a rozhodně ho oceníte i během zdolávání ryb, které se plaší mnohem méně než při osvícení bílým světlem. Senzor pohybu lze aktivovat pomocí druhého tlačítka a na rozsvícení lampy tak stačí před ní zamávat dlaní. Nespornou devizou je také indikace kapacity baterie, která se na čelovce rozsvítí při delším podržení spínacího tlačítka. Baterii s kapacitou 1500 mAh je možné nabíjet přes USB kabel s mikro konektorem, přičemž plné nabití trvá 4,5 h.Samotná lampa je upevněna na pevném elastickém popruhu s efektním logem Delphin a názvem RGW PRO. Lampu lze podle potřeby polohovat směrem nahoru a dolů. Ať už jste rybář, myslivec nebo outdoorový nadšenec, Delphin RGW PRO nepochybně uspokojí vaše nároky na kvalitní čelovku s množstvím moderních funkcí.Technické parametry:Zdroj světla: LEDVýkon: 5 W, 200 lmBaterie: 1500 mAh, 3.7 VRozměry: 60 x 35 x 40 mmHmotnost: 75 gNabíjení: USB
Navrženo v : Slovensko
Země původu : Čína
Barva : Černá
Barva : Hnědá

Vysoce praktické bivakové světlo, disponující hned několika funkcemi, díky kterým si najde uplatnění při různých situacích. Jeho hlavní devizou, která ho odlišuje od běžných světel je ta, že jej lze spárovat s vybranými elektronickými sadami záběru značky Delphin. Pokud máte takto spárován LightCONTACT v bivaku, rozsvítí se při každém záběru LED dioda a upozorní vás tak na záběr i v případě, že jste neslyšeli signalizátor nebo nemáte právě zapnutý příposlech. Navíc je možné vybrat si ze čtyř barev LED diody tu, která vám bude nejvíce vyhovovat. Kromě toho, že LightCONTACT je možné použít jako „světelný příposlech“ je možné ho využít také jako běžné kempingové světlo, ať už na rybách nebo při jiných aktivitách v přírodě. O jasný svit se v tomto případě postará 6 LED diod s nastavitelnou intenzitou svícení.
Upevnění produktu je elegantně vyřešeno pomocí čtyř silných magnetů, umístěných přímo na světle a jedním plochým kovovým protikusem, který se nachází také v balení. Za pomoci těchto prvků lze LightCONTACT snadno umístit kdekoliv na bivak, či jiný rybářský přístřešek a bude vždy spolehlivě držet na svém místě.
Světlo je napájeno pomocí tří AA baterií, které zaručují velmi dobrou výdrž. V případě slabé baterie vás na to upozorní trojnásobné probliknutí vrchní řady 6-ti diod.
Kompatibilní s elektronickými sadami signalizátorů:

Sada signalizátorů Delphin TOTEM
Sada signalizátorů Delphin FORZA
Sada signalizátorů Delphin CODER

Technické parametry:

Zdroj světla: 6ks bílé LED, 1ks záběrová LED dioda (modrá, červená, zelená, žlutá)
Baterie: 1,5V, 3 x AA baterie (nejsou součástí balení)

Země původu : Čína
Barva : Bílá
Barva : Zelená
Barva podle výrobce : Blue/Red/Green/Yellow/White
Barva : Žlutá
Navrženo v : Slovensko
Barva : Červená
Barva : Modrá

Naše nová čelovka Lumiax MKII byla navržena tak, aby nabízela mnoho užitečných a snadno použitelných funkcí. Může být použita s obvyklým manuálním nastavením nebo s přesným a spolehlivým pohybovým senzorem. Je kompletně voděodolná (IPX6) a disponuje 4 bílými světelnými režimy a 2 červenými světelnými režimy.
• Funkce bílého světla: 100lm – 200lm – 40lm – blikání
• Funkce červeného světla: 15lm – 30lm
• Bílé světlo může být aktivováno pohybovým senzorem
• Voděodolnost IPX6
• Dosah až 70m
• Výdrž až 135 hodin
• Nastavitelný elastický popruh
• Pracuje na 3 AAA baterie (nejsou součástí balení)
Barva podle výrobce : Green
Země původu : Čína
Barva : Zelená