rybarskepotreby-rybarska.cz

Prologic C-Series Lotus 3 m 2,75 lb 2 díly

Prologic C-Series Lotus 3 m 2
Zjistit dostupnost »
Značka: Prologic
1 079 1 090 Kč Sleva -1%

Řada prutů C-Series byla vyvinuta a zkonstruována tak, aby nabízela skvělý výkon v kombinaci se stylem a vlastnostmi, které byste očekávali jen u prémiových prutů vyšších cenových relací.
Tato řada prošla řadou technických pokroků spolu s vylepšenými komponenty. Tyto krásně vyvážené a pěkně zpracované pruty s velmi tenkým blankem jsou velice citlivé a jsou k dispozici jak v 2-dílném, tak 3-dílném provedení.
Stejně jako vlajková loď – řada prutů Inspire – i pruty C-series nabízí dvě rozdílné akce prutů: AR (All Round) – univerzální pruty se semi-parabolickou akcí na zdolávání a XD (Extra Distance) – výkonné pruty s rychlou akcí na daleké nahazování. Všechny 12/13ft modely jsou osazeny lehkými očky MM-Series s naváděcím očkem 50mm (40 mm u modelů Lotus) a se špičkovým očkem 16 mm. Tenký blank z vysoce modulovaného (HM) uhlíku má antireflexní povrchovou úpravu s elegantními detaily, která perfektně ladí s 1K uhlíkovými vlákny a strojově obráběným černě eloxovaným sedlem navijáku Inspire.
Stylová dělená rukojeť z japonské smršťovačky s elegantním rozšířeným EVA koncem zajišťuje komfortní a bezpečný úchop. Součástí řady C-series jsou naše specializované pruty Lotus, které jsou určeny především pro ženy – rybářky. Nabízejí úplně stejné vlastnosti, jen jsou designově upraveny a vyznačují se červeno-vínovým blankem s růžovými prvky. Stejně kvalitní, ale nyní kouřová verze našeho sedla navijáku ve stylu Inspire už jen dokresluje celkový design.
C-Series Spod & Marker – doplňkem řady C-series je kombinovaný spodový a markerový prut 12 ft 5 lb, který se může pochlubit vyladěnou XD akcí se speciálním důrazem na citlivost a rychlost blanku. Je schopen snadno a efektivně odhazovat velké těžké rakety a zároveň citlivě přenášet všechny signály ze dna až k rybáři.
Testovací křivka : 2,75 lb
Akce : AR
Transportní délka (cm) : 157.0
Transportní délka : 157 cm
Země původu : Čína
Délka : 3 m
Délka (m) : 3.0
Rukojeť : EVA Split Grip
Počet dílů : 2 díly
Série : C-Series
Počet oček : 6
Navrženo v : Spojené království
Varianta : Prut
Specifikace materiálu : Super Slim HM Carbon
Druh prutu : Kaprové
Počet dílů : 2
Vrhací zátěž : 2,75 lb
Hmotnost : 275 g