rybarskepotreby-rybarska.cz

Prologic C-Series 3,0 m 3,0 lb 2 díly

Prologic C-Series 3
Zjistit dostupnost »
Značka: Prologic
1 149 1 190 Kč Sleva -3%

Nová řada prutů C-Series byla vyvinuta a zkonstruována tak, aby nabízela skvělý výkon v kombinaci se stylem a vlastnostmi, které byste očekávali jen u prémiových prutů vyšších cenových relací. Tato řada prošla řadou technických pokroků spolu s vylepšenými komponenty. Tyto krásně vyvážené a pěkně zpracované pruty s velmi tenkým blankem jsou velice citlivé a jsou k dispozici jak v 2-dílném, tak 3-dílném provedení.
Stejně jako naše vlajková loď – řada prutů Inspire – i pruty C-series nabízí dvě rozdílné akce prutů:

AR (All Round) – univerzální pruty se semi-parabolickou akcí na zdolávání
XD (Extra Distance) – výkonné pruty s rychlou akcí na daleké nahazování.

Všechny 12/13ft modely jsou osazeny lehkými očky MM-Series s naváděcím očkem 50mm (40mm u modelů Lotus) a se špičkovým očkem 16mm. Tenký blank z vysoce modulovaného (HM) uhlíku má antireflexní povrchovou úpravu s elegantními detaily, která perfektně ladí s 1K uhlíkovými vlákny a strojově obráběným černě eloxovaným sedlem navijáku Inspire. Stylová dělená rukojeť z japonské smršťovačky s elegantním rozšířeným EVA koncem zajišťuje komfortní a bezpečný úchop.
Součástí řady C-series jsou naše specializované pruty Lotus, které jsou určeny především pro ženy – rybářky. Nabízejí úplně stejné vlastnosti, jen jsou designově upraveny a vyznačují se červeno-vínovým blankem s růžovými prvky. Stejně kvalitní, ale nyní kouřová verze našeho sedla navijáku ve stylu Inspire už jen dokresluje celkový design.
C-Series Spod & Marker – doplňkem řady C-series je kombinovaný spodový a markerový prut 12ft 5lb, který se může pochlubit vyladěnou XD akcí se speciálním důrazem na citlivost a rychlost blanku. Je schopen snadno a efektivně odhazovat velké těžké rakety a zároveň citlivě přenášet všechny signály ze dna až k rybáři.
 
• Super tenký vysoce modulovaný (HM) blank • Lehká očka MM-Series, naváděcí 50mm (40mm u 10ft modelů a modelů Lotus) • Špičkové očko 16mm Anti-frap • Sedlo navijáku HD-Vented Inspire • Dělená rukojeť z japonské smršťovačky • AR/XD – zdolávací/nahazovací akce • Modely Lotus speciálně určené pro ženy – rybářky • K dispozici i kombinovaný Spod & Marker prut
Vrhací zátěž : 3,0 lb
Délka (m) : 3.0
Druh prutu : Kaprové
Země původu : Čína
Akce : AR
Délka : 3,0 m
Varianta : Prut
Transportní délka : 157 cm
Transportní délka (cm) : 157.0
Testovací křivka : 3,0 lb
Navrženo v : Spojené království
Počet dílů : 2 díly
Počet oček : 6
Počet dílů : 2
Specifikace materiálu : Super Slim HM Carbon
Rukojeť : Slim EVA
Hmotnost : 280 g
Série : C-Series