rybarskepotreby-rybarska.cz

Prologic Brolly Inspire Brolly System 65“

Prologic Brolly Inspire Brolly
Zjistit dostupnost »
Značka: Prologic
9 690 10 390 Kč Sleva -6%
Popis produktu

Jednou z našich specialit u nás v Prologicu je udržování pohodlí a komfortu na břehu revírů.

Víme, že abyste se mohli naplno věnovat samotnému lovu kaprů, nesmíte si dělat starosti s počasím nebo bolestmi zad. Naše kolekce bivaků a přístřešků nabízí řešení pro každý styl rybolovu a každou cenovou relaci, takže vítr a déšť udržíte na uzdě a žádné špatné počasí vás neohrozí. V letošním roce jsme představili nový bivak Fulcrum Session a rozšířili řadu Avenger Brolly pro rybáře, kteří chtějí vtěsnat rybářské výpravy do rušného života. Rovněž jsme přepracovali řadu lehátek Inspire, která nabízí tak pohodlná řešení pro spaní, že se možná nikdy nebudete chtít vrátit ke své skutečné posteli. Zůstaňte v pohodlí, vydržte u vody déle a chyťte více kaprů.

Toto je zdaleka náš nejpokročilejší brolly systém, který jsme kdy vyvinuli. Nabízí maximální funkčnost, praktičnost a pohodlí. Inspire Brolly je vyrobeno z našeho nového nejmodernějšího materiálu Pro-Tex, který je plně prodyšný, lehký a voděodolný. Design s plochou zadní částí má nejen zvýšenou stabilitu, ale také zvětšuje vnitřní prostor, což umožňuje umístění lehátka až úplně dozadu, aniž by se zvětšil vnější půdorys. Nízkoprofilový střed byl také přemístěn, což výrazně zvětšuje vnitřní prostor kolem hlavy. Odolná Pro-Tect podlážka na zip zabraňuje vniknutí hmyzu nebo vody, protože je připevněna pomocí odolných zipů umístěných 10 cm nad úrovní terénu. Plně odnímatelný přední panel na zip se síťovinou na dveřích a oknech poskytuje různé možnosti postavení. Velký zadní větrací otvor a 2 přidané boční větrací otvory nyní zajišťují to nejlepší větrání díky 360-stupňové ventilaci, která maximalizuje výměnu vzduchu a snižuje kondenzaci. Díky tomu vám nebude příliš horko ani v teplých letních dnech!

Optimalizovaný vnitřní prostor s rychlým postavením
Pro-Tex – lehký voděodolný a prodyšný materiál
Pro-Vent – 360-stupňové větrání snižující kondenzaci
Pevná lehká konstrukce poskytující velký vnitřní prostor
Odolná Pro-Tect podlážka na zip
Plně odnímatelný přední panel na zip poskytuje různé možnosti postavení
Dva držáky na pruty
Odolná transportní MCP taška
Dodává se s předním panelem, čirými průhlednými dveřmi, podlážkou na zip, 4 nastavitelnými bouřkovými tyčemi, odolnými kolíky a transportní taškou

Země původu : Čína
Rozměry : 140 x 240 x 215 cm
Hmotnost : 11,5 kg
Počet osob : 1
Transportní rozměry : 165 x 23 cm
Typ : Brolly
Výška : 140 cm
Materiál : Pro-Tex
Série : Inspire
Barva podle výrobce : Zelená
Navrženo v : Spojené království