rybarskepotreby-rybarska.cz

Prologic Avenger 180 cm 2sec Podběrák 2 díly

Prologic Avenger 180 cm 2sec Podběrák 2
Zjistit dostupnost »
Značka: Prologic
1 390
Popis produktu

Pokud hledáte podběrák, který je nejenom pevný, funkční a spolehlivý, ale zároveň před jeho koupí nemusíte vykrást banku, pak nemusíte hledat nic jiného než podběráky Prologic Avenger. 
Elegantní a tenká rukojeť, která je k dispozici v 1-dílném a 2-dílném provedení, je vyrobena z karbonového kompozitu, který je mimořádně lehký a pevný, takže se tyč téměř neohýbá ani při podebírání trofejních úlovků. Délka rukojeti je v obou případech 180 cm, 2-dílná verze se dá složit na poloviční délku, která je praktická při transportu, a umožňuje použití podběráku jen s jedním dílem rukojeti, což je velice praktické při lovu z lodě, na stísněných a špatně přístupných místech, při šoulačce apod. Tento velmi univerzální podběrák vám dodá jistotu, že budete schopni bezpečně podebrat svůj úlovek v každé situaci.
Kónická 42” ramena podběráků Avenger jsou vyrobena z ultra lehkého a super pevného kompozitního materiálu. A navíc tyto podběráky disponují síťovinou, která je šetrná vůči rybám, ve velmi žádaném a oblíbeném camo vzoru. ABS rozpěrný kříž zajišťuje, že jsou ramena podběráku připevněna k rukojeti velmi precizně a pevně. Ideální podběrák pro rybáře, kteří nechtějí žádné kompromisy ohledně kvality, výkonu a stylu.
Šířka : 106 cm
Varianta : Podběrák
Transportní délka : 106 cm
Počet dílů : 2
Země původu : Čína
Rozměry : 106 x 106 x 95 cm
Délka : 180 cm 2sec
Navrženo v : Spojené království
Počet dílů : 2 díly
Barva : Camo
Barva podle výrobce : Camo
Série : Avenger