rybarskepotreby-rybarska.cz

Delphin Tričko Tundra Aktiv L

Delphin Tričko Tundra Aktiv
Zjistit dostupnost »
Značka: Delphin
459

Teplo, komfort a vysoká kvalita – to jsou tři základní pilíře, na kterých jsme postavili termoprádlo Delphin TUNDRA. Kombinace 60 % polyesteru a 40 % bavlny vytváří na dotek velmi příjemný a pohodlný elastický materiál, který zajišťuje maximální komfort i během studených zimních dní. Dostupné spektrum velikostí S-XXXL dokazuje, že při navrhování jsme mysleli opravdu na každého. Barevně neutrální šedá barva s černým kontrastním šitím dokonale zosobňuje velmi pestré použití tohoto termoprádla, ať už jste na rybách, na lovu, nebo se věnujete zimním sportům.
Vrchní díl
Disponuje dlouhými rukávy a jeho výhodou přispívající k udržení tělesné teploty je vyvýšený límec se zipem. Navíc je zip z vnitřní strany kompletně překryt látkou, díky čemuž nehrozí žádný nepříjemný dotek na krku. Spodní část je mírně prodloužena, aby docházelo k ideálnímu krytí se spodní částí Delphin TUNDRA i při pohybově obtížnějších aktivitách.
Spodní díl
Vyniká na něm pružný pás s logy firmy Delphin, který se svou elasticitou dokonale přizpůsobí každému typu postavy. K udržení tepelného komfortu přispívá i zúžené ukončení spodního dílu v oblasti kotníků. Vrchní část je mírně prodloužena, aby docházelo k ideálnímu krytí s vrchním dílem Delphin TUNDRA i při pohybově obtížnějších aktivitách.
Země původu : Čína
Velikost : L
Barva : Šedá
Věková skupina : Dospělý
Specifikace materiálu : Polyester
Věková skupina : Junior
Specifikace materiálu : Bavlna
Pohlaví : Unisex
Sezóna : Zima
Varianta : Aktiv
Navrženo v : Slovensko
Série : Tundra