rybarskepotreby-rybarska.cz

Delphin Toxic 2G 2,28 m 7 – 30 g 2 díly

Delphin Toxic 2G 2
Zjistit dostupnost »
Značka: Delphin
1 190
Popis produktu

Jsou jen dvě možnosti. Extravagantní design TOXIC-u milujete, nebo nenávidíte. Jedna věc je ale však nepopiratelná! Toxic si v naší nabídce vybojoval nenahraditelné místo a přichází již v druhé generaci! Delphin TOXIC druhé generace v sobě skloubil všechny nejlepší vlastnosti svého předchůdce, extravagantní design a nové pokrokové technologie.
Rychlý, pevný a odolný blank vyrobený z kvalitního 30T uhlíku a osazený pevnými lehkými očky, zaručuje maximální spolehlivost při zdolávání velkých štik, candátů či jiných zubatých obyvatel revíru. Díky vyváženému blanku se nemusíte bát ani pořádně švihnout při nahazování s většími nástrahami. Prut je oproti předchůdci ve spodní části až po naváděcí očko zesílený PowerWrap technologií. Její podstata spočívá v dodatečném vinutí karbonu kolem blanku, což zaznamenáte už při prvotním kontaktu s prutem. Kromě vizuálnímu efektu však výrazně navyšuje hlavně odolnost blanku, ale také minimalizuje možnost mechanického poškození přetížením.
Netradiční fialový design je podtržen netradičním provedením kvalitního Seaguide sedla a také neobvyklou barevnou kombinací NEO FOAM pěnových prvků na rukojeti. Právě ty jsou po blanku další výraznou změnou. Drží se totiž výrazně pohodlněji než jeho předchůdce a v ruce s ním přestanete počítat hodiny a počet náhozů. TOXIC 2G je nekompromisní a nezastavitelný prut!
Pokud rádi vyčníváte z řady, ale chcete i velmi kvalitní prut, tak volba je až TOXIC-ky jasná.
Technické parametry:

Model: 228 cm / 7 – 30 g
Počet dílů: 2
Průměr blanku nad rukojetí: 10,5 mm
Počet oček: 9
Transportní délka: 119 cm
Hmotnost: 140 g
Rukojeť: NEO FOAM
Délka rukojeti (od spodní části prutu po střed sedla): 34 cm

Počet oček : 9
Hmotnost : 140 g
Série : Toxic
Transportní délka (cm) : 119.0
Navrženo v : Slovensko
Délka : 2,28 m
Transportní délka : 119 cm
Specifikace materiálu : Uhlíkové vlákno 30T
Země původu : Čína
Varianta : Prut
Počet dílů : 2
Vrhací zátěž : 7 – 30 g
Rukojeť : EVA Split Grip
Druh prutu : Přívlačové
Počet dílů : 2 díly
Délka (m) : 2.28