rybarskepotreby-rybarska.cz

Delphin Toxic 2G 2,13 m 5 – 25 g 2 díly

Delphin Toxic 2G 2
Zjistit dostupnost »
Značka: Delphin
1 090 1 190 Kč Sleva -8%
Popis produktu

Jsou jen dvě možnosti. Extravagantní design TOXIC-u milujete, nebo nenávidíte. Jedna věc je ale však nepopiratelná! Toxic si v naší nabídce vybojoval nenahraditelné místo a přichází již v druhé generaci! Delphin TOXIC druhé generace v sobě skloubil všechny nejlepší vlastnosti svého předchůdce, extravagantní design a nové pokrokové technologie.
Rychlý, pevný a odolný blank vyrobený z kvalitního 30T uhlíku a osazený pevnými lehkými očky, zaručuje maximální spolehlivost při zdolávání velkých štik, candátů či jiných zubatých obyvatel revíru. Díky vyváženému blanku se nemusíte bát ani pořádně švihnout při nahazování s většími nástrahami. Prut je oproti předchůdci ve spodní části až po naváděcí očko zesílený PowerWrap technologií. Její podstata spočívá v dodatečném vinutí karbonu kolem blanku, což zaznamenáte už při prvotním kontaktu s prutem. Kromě vizuálnímu efektu však výrazně navyšuje hlavně odolnost blanku, ale také minimalizuje možnost mechanického poškození přetížením.
Netradiční fialový design je podtržen netradičním provedením kvalitního Seaguide sedla a také neobvyklou barevnou kombinací NEO FOAM pěnových prvků na rukojeti. Právě ty jsou po blanku další výraznou změnou. Drží se totiž výrazně pohodlněji než jeho předchůdce a v ruce s ním přestanete počítat hodiny a počet náhozů. TOXIC 2G je nekompromisní a nezastavitelný prut!
Pokud rádi vyčníváte z řady, ale chcete i velmi kvalitní prut, tak volba je až TOXIC-ky jasná.
Technické parametry:

Model: 213 cm / 5 – 25 g
Počet dílů: 2
Průměr blanku nad rukojetí: 10 mm
Počet oček: 9
Transportní délka: 111 cm
Hmotnost: 130 g
Rukojeť: NEO FOAM
Délka rukojeti (od spodní části prutu po střed sedla): 32 cm

Druh prutu : Přívlačové
Hmotnost : 130 g
Rukojeť : EVA Split Grip
Varianta : Prut
Série : Toxic
Navrženo v : Slovensko
Vrhací zátěž : 5 – 25 g
Transportní délka : 111 cm
Počet oček : 9
Počet dílů : 2
Země původu : Čína
Počet dílů : 2 díly
Transportní délka (cm) : 111.0
Délka (m) : 2.13
Specifikace materiálu : Uhlíkové vlákno 30T
Délka : 2,13 m