rybarskepotreby-rybarska.cz

Delphin Symbol 1,8 m-110 x 110 cm Podběrák 2 díly

Delphin Symbol 1
Zjistit dostupnost »
Značka: Delphin
1 390 1 662 Kč Sleva -16%
Popis produktu

Kaprařský podběrák navazující na oblíbenou sérii produktů SYMBOL, která je charakteristická skvělým poměrem ceny a kvality. A právě tento aspekt jsme se snažili maximálně dodržet i při tomto produktu.
Podběrák se vyznačuje nekonvenčním řešením hlavy, která na první pohled upoutá hnědou síťkou našitou na zesílených černých tunelech. Podstatná výhoda se však nachází na pevných uhlíkových ramenech, na kterých jsou po celé délce aplikovány úzké plováky. Díky tomu není nutné dokupovat žádný plovák navíc a podebrání ryby bude pohodlné i v případě, že na rybách nemáte žádného pomocníka. Samotná síťka má extra jemnou strukturu s rozměry oka jen 3 x3 mm. Každý úlovek tak bude po podebrání v bezpečí a nehrozí jeho nechtěné poranění. Ramena hlavy jsou na konci osazena konektory z nerezové oceli, které umožňují snadné spojení s rukojetí.
Právě dvoudílná rukojeť je vizuálně velmi působivou částí podběráku. Je vyrobena ze štíhlého strukturovaného uhlíku s dostatečnou pevností na podebrání těch největších kaprů. Rukojeť je v místech uchopení potažená gumovou, protiskluzovou vrstvou, čímž je manipulace s ní komfortní za každých okolností. Pro důkladné spojení s hlavou slouží minimalistický konektor z nerezavějící oceli, který je k rukojeti připojen pomocí zesíleného vlepeného závitu.

Technické parametry:

Materiál rukojeti: uhlíková
Transportní délka: 117 cm
Hmotnost rukojeti: 280 g
Hmotnost hlavy: 660 g

Počet dílů : 2
Barva podle výrobce : Black
Materiál : Uhlíkové vlákno
Hmotnost : 660 g
Navrženo v : Slovensko
Země původu : Čína
Materiál : Nerezová ocel
Délka : 110 x 110 cm
Materiál : Guma
Počet dílů : 2 díly
Transportní délka : 117 cm
Barva : Černá
Délka : 1,8 m
Barva : Hnědá
Varianta : Podběrák
Série : Symbol
Hmotnost : 280 g