rybarskepotreby-rybarska.cz

Delphin Symbol 1,8 m-100 x 100 cm Podběrák 2 díly

Delphin Symbol 1
Zjistit dostupnost »
Značka: Delphin
1 635
Popis produktu

Kaprařský podběrák navazující na oblíbenou sérii produktů SYMBOL, která je charakteristická skvělým poměrem ceny a kvality. A právě tento aspekt jsme se snažili maximálně dodržet i při tomto produktu.
Podběrák se vyznačuje nekonvenčním řešením hlavy, která na první pohled upoutá hnědou síťkou našitou na zesílených černých tunelech. Podstatná výhoda se však nachází na pevných uhlíkových ramenech, na kterých jsou po celé délce aplikovány úzké plováky. Díky tomu není nutné dokupovat žádný plovák navíc a podebrání ryby bude pohodlné i v případě, že na rybách nemáte žádného pomocníka. Samotná síťka má extra jemnou strukturu s rozměry oka jen 3 x3 mm. Každý úlovek tak bude po podebrání v bezpečí a nehrozí jeho nechtěné poranění. Ramena hlavy jsou na konci osazena konektory z nerezové oceli, které umožňují snadné spojení s rukojetí.
Právě dvoudílná rukojeť je vizuálně velmi působivou částí podběráku. Je vyrobena ze štíhlého strukturovaného uhlíku s dostatečnou pevností na podebrání těch největších kaprů. Rukojeť je v místech uchopení potažená gumovou, protiskluzovou vrstvou, čímž je manipulace s ní komfortní za každých okolností. Pro důkladné spojení s hlavou slouží minimalistický konektor z nerezavějící oceli, který je k rukojeti připojen pomocí zesíleného vlepeného závitu.

Technické parametry:

Materiál rukojeti: uhlíková
Transportní délka: 117 cm
Hmotnost rukojeti: 280 g
Hmotnost hlavy: 660 g

Země původu : Čína
Navrženo v : Slovensko
Materiál : Nerezová ocel
Počet dílů : 2 díly
Materiál : Guma
Hmotnost : 280 g
Počet dílů : 2
Transportní délka : 117 cm
Série : Symbol
Délka : 100 x 100 cm
Varianta : Podběrák
Barva podle výrobce : Black
Délka : 1,8 m
Barva : Černá
Hmotnost : 660 g
Materiál : Uhlíkové vlákno
Barva : Hnědá