rybarskepotreby-rybarska.cz

Delphin StalkTRIP 2,1 m 2,25 lb 2 díly

Delphin StalkTRIP 2
Zjistit dostupnost »
Značka: Delphin
1 090 1 330 Kč Sleva -18%
Popis produktu

Zcela nová řada kaprařských prutů pod názvem StalkTRIP. To je mimořádně kompaktní dvoudílný prut určený pro příznivce „stalkingu“, tedy aktivního lovu, kdy se ke rybám potřebujete dostat doslova na krok. Díky specifické zelené barvě blanku i vázání dokonale splyne s okolním prostředím, což si lov na krátkou vzdálenost často vyžaduje. Inspirací nám byly přírodní motivy, proto se i tento prut po osazení na břeh stává okamžitě součástí okolního prostředí.
Prut je postaven na velmi štíhlém ale zato pevném, plně-parabolickém blanku. Celý blank je navíc zesílen technologií PowerWrap, vyvinutou společností Delphin. Princip této technologie spočívá ve vinutí karbonu po celé délce prutu, kterým je dosaženo výrazného zlepšení pevnosti a odolnosti vůči přetížení. V praxi to znamená výrazně vyšší životnost a snížení náchylnosti vůči poškození. Navíc je vinutí vizuálně velmi zajímavým a působivým prvkem celého prutu. Díky těmto vlastnostem si StalkTRIP bude schopen poradit i s největšími rybami a každá zdolávačka se stane nezapomenutelným zážitkem.
Prut disponuje velmi pevným sedlem navijáku a je osazen kvalitními očky, která skvěle vedou vlasec a nevytvářejí téměř žádné tření při jeho průchodu. Rukojeť je na první pohled velmi štíhlá a je potažena na dotek příjemnou „shrink“ pěnou. Ukončena je kovovým prvkem s efektním a decentním logem řady StalkTRIP.
Pokud patříte mezi rybáře, kteří chtějí jít kaprům naproti, případně rádi lovíte ryby z hladiny, tak StalkTRIP je jednoznačně správná volba.
 
Technické parametry:

Model: 7 ft / 2.25 lbs
Počet dílů: 2
Průměr blanku nad rukojetí: 11 mm
Počet oček: 5
Transportní délka: 112 cm
Hmotnost: 140 g
Rukojeť: FullShrink EVA pěna
Délka rukojeti (od spodní části prutu po střed sedla): 46 cm
Velikost naváděcího očka: 30 mm

 
Rukojeť : EVA FullShrink
Délka (m) : 44928
Počet dílů : 2
Specifikace materiálu : Carbon PowerWrap
Země původu : Čína
Transportní délka (cm) : 112.0
Série : StalkTRIP
Navrženo v : Slovensko
Délka : 2,1 m
Vrhací zátěž : 2,25 lb
Počet dílů : 2 díly
Počet oček : 5
Testovací křivka : 2,25 lb
Akce : Parabolická
Transportní délka : 112 cm
Varianta : Prut
Druh prutu : Kaprové
Hmotnost : 140 g