rybarskepotreby-rybarska.cz

Delphin Rod Case Queen 200 cm Pouzdro na prut

Delphin Rod Case Queen 200 cm
Zjistit dostupnost »
Značka: Delphin
1 190 1 290 Kč Sleva -7%
Popis produktu

Dvoukomorové kaprařské pouzdro, určené speciálně pro něžnější pohlaví, jehož návrh vychází z úspěšné a velmi populární řady PORTA.
Na první pohled upoutá svou specifickou růžovou barvou s efektními zlatými doplňky, přičemž je vyrobeno z velmi odolné textilie, která bez problémů odolá slabšímu dešti či vlhkosti způsobené rosou. Ve spodní části je navíc odolný, nepromokavý materiál umožňující postavení pouzdra na mokrou zem, aniž by došlo k jeho znehodnocení.
Pouzdro je plně polstrované 6 mm výstelkou na každé stěně, včetně předělovací přepážky. Tím pádem nehrozí při transportu 2 prutů jejich vzájemné poškození. Obě vnitřní komory na pruty jsou fixovatelné pomocí suchého zipu na jejich vrchu. K důkladné fixaci prutů přispívají také praktické pásky uvnitř komor.
Díky rozšířené části pro uložení navijáků se dovnitř vejdou všechny standardně používané kaprařské sestavy, přičemž jsme mysleli i na pruty s naváděcími očky o průměru 50 mm, pro které je v jednotlivých komorách dostatek prostoru.
Na boku pouzdra se nachází dlouhá kapsa se zipem, která poslouží například na transport podběráku nebo vidliček. Na ní je našita ještě jedna kapsa také s klipem, která na rozdíl od modelu PORTA není prošitá napůl, a tak poskytuje větší prostor a variabilitu. Další skvělá vychytávka, která jistě potěší všechny ženy, které se o sebe rádi starají i u vody, se nachází na ramenním popruhu, kde je na měkčené části umístěna malá kapsa s piktogramem rtěnky. Kromě kosmetických pomůcek je zde samozřejmě možné uložit například olůvka, případně jiné rybářské drobnosti.
Kvalitní zipy s běžcem, komfortní rukojeť či ramenní popruh jsou taktéž součástí pouzdra, což jen dotváří jeho propracovanost a dává předpoklad k tomu, že pouzdro QUEEN nebude jen ozdobou každé dámské výbavy, ale bude mít také vysoce praktické využití.
Technické parametry:
Model: Delphin QUEEN 360-3

Vnější délka pouzdra: 145 cm
Délka boční kapsy: 110 cm
Pro pruty: 360 cm / 3 dílné

Model: Delphin QUEEN 300-2

Vnější délka pouzdra: 170 cm
Délka boční kapsy: 110 cm
Pro pruty: 300 cm / 2 dílné

Model: Delphin QUEEN 360-2

Vnější délka pouzdra: 200 cm
Délka boční kapsy: 108 cm
Pro pruty: 360 cm / 2 dílné

Série : Queen
Barva podle výrobce : Pink
Délka : 200 cm
Navrženo v : Slovensko
Počet komor : 2.0
Země původu : Čína