rybarskepotreby-rybarska.cz

Delphin River Trophy NXT 3 m 160 g 3 díly

Delphin River Trophy NXT 3 m 160 g
Zjistit dostupnost »
Značka: Delphin
1 690 2 051 Kč Sleva -17%
Popis produktu

Po úspěšné sérii prutů RIVER TROPHY přichází společnost Delphin na trh s jejich přepracovaným nástupcem RIVER TROPHY NXT.
Tak jako předchozí verze i NXT je určena pro feederový lov říčních ryb v proudu řek, na místech, kde je nutné použít tuhý prut s vysokou vrhací zátěží. Díky 24T uhlíkovému pevnému blanku s ním dokážete zastavit i silné unikající ryby, přičemž však vůbec neztrácíte výhody feederového prutu. Blank disponuje vrhací zátěží až 180g, což umožňuje použít těžké feederové košíky, které jsou v říčním proudu nutností. Ve spodní části blanku nad rukojetí je hřbet prutu zesílen tmavou křížovou punčochou, jak tomu bylo v případě předchozího modelu. Na zbytek blanku byla použita technologie PowerWrap, která zaujme už při prvním kontaktu s prutem. Její podstata spočívá v dodatečném vinutí karbonu kolem blanku, kterým je dosaženo značné zvýšení pevnosti a odolnosti vůči přetížení, což v praxi znamená mnohem vyšší životnost a snížení náchylnosti na mechanické poškození. Jednotlivé díly prutu jsou zesílené ocelovým PowerJoin kroužkem, který minimalizuje možnost tříštivého poškození spoje.
RIVER TROPHY NXT disponuje kvalitními očky se SIC výplní a pevným sedlem navijáku. Jedním z nejzajímavějších prvků prutu je nesporně jeho do detailů propracovaná rukojeť. Navržená je z kombinace materiálů EVA a RUBBER CORK-u, což spolu vytváří designově nádherný celek. Vzhledem k povaze blanku se prut dodává se 2. karbonovými a 2. CarbonGlass špičkami se zvětšenými vodícími očky.
 
Technické parametry:

Model: 300 cm / 160 g
Počet dílů: 3
Průměr blanku nad rukojetí: 14,5 mm
Počet oček (prut + špička): 5 + 5
Transportní délka: 107 cm
Hmotnost: 230 g
Rukojeť: EVA pěna + RUBBER CORK
Délka rukojeti (od spodní části prutu po střed sedla): 44 cm
Špičky: 2xCarbonGlass (Light, Medium), 2xCarbon (Heavy, U-Heavy)

 
Délka : 3 m
Země původu : Čína
Počet dílů : 3 + 4
Druh prutu : Feederové
Rukojeť : CORK Full Grip/Rubber CORK
Série : River Trophy
Délka (m) : 3.0
Počet oček : 10
Počet dílů : 3 díly
Transportní délka (cm) : 107.0
Transportní délka : 107 cm
Specifikace materiálu : Carbon PowerWrap
Specifikace materiálu : Uhlíkové vlákno 24T
Hmotnost : 230 g
Navrženo v : Slovensko
Vrhací zátěž : 160 g
Varianta : Prut