rybarskepotreby-rybarska.cz

Delphin Porta Pocket 300-2 165 cm Pouzdro na prut

Delphin Porta Pocket 300-2 165 cm
Zjistit dostupnost »
Značka: Delphin
829

Delphin Porta POCKET je vylepšeným modelem vycházejícím z klasického a oblíbeného pouzdra PORTA.

Pouzdro je plně polstrované s 6mm vystýlkou na každé stěně, včetně dělicí stěny. Tím pádem nehrozí při transportu 2 prutů jejich vzájemné poškození. Obě vnitřní komory na pruty jsou fixovatelné pomocí suchého zipu na jejich vrchu. Při navrhování pouzder jsme mysleli na uložení největších navijáků a dovolíme si tvrdit, že je sem možné uložit 99,9% běžně používaných kaprařských sestav, včetně těch, s očky velikosti 50mm!

Model má po straně extra dlouhou kapsu se zipem, které slouží například pro transport rybářského podběráku. Na něm jsou našity uložení na vidličky i se stahovací páskou. Toto pouzdro tak pojme většinu těžko skladného rybářského náčiní.

Celý materiál pouzdra je vyroben z odolné látky, která bez problémů odolá běžnému dešti. Spodní část pouzdra je navíc chráněna odolným, nepromokavým materiálem, což umožňuje položení této části pouzdra i na mokrou zem, či dokonce do louže. Lehké zipy s kovovým běžcem, komfortní rukojeť a pás pro zavěšení pouzdra na rameno dotvářejí vysoce praktické využití tohoto pouzdra.

Technické parametry:

Model: Delphin PORTA 300-2
Vnější délka pouzdra – 165cm
Délka bočního kapsy – 120cm
Pro 2 dílné pruty délky 300cm

Země původu : Čína
Délka : 165 cm
Navrženo v : Slovensko
Barva podle výrobce : Green
Série : Porta
Počet komor : 2.0