rybarskepotreby-rybarska.cz

Delphin Porta Plus 180 cm Pouzdro na prut

Delphin Porta Plus 180 cm
Zjistit dostupnost »
Značka: Delphin
1 079 1 090 Kč Sleva -1%

Dvoukomorové kaprařské pouzdro na pruty, vycházející z úspěšné řady PORTA. Ve srovnání s tímto oblíbeným modelem však PORTA PLUS na první pohled zaujme svým svěžím redesignem a kromě toho skrývá několik sofistikovaných vylepšení.

Jednoznačným plusem je zvětšení rozměrů oproti předchozímu modelu. To znamená, že v Portě Plus budete mít vždy dostatek místa na jakýkoliv prut a nestane se, že by konkurenční model prutu do našeho pouzdra nepasoval.
Pouzdro je navrženo v zelené barvě s černými doplňky a je vyrobeno z velmi odolné textilie, která bez problémů odolá slabšímu dešti či vlhkosti způsobené rosou. Ve spodní části je navíc odolný, nepromokavý materiál umožňující postavení pouzdra i na mokrou zem, aniž by došlo k jeho znehodnocení.
Pouzdro je na všech stěnách včetně předělovací přepážky plně polstrované 6mm měkkou výstelkou. Tím pádem nehrozí při transportu 2 prutů jejich vzájemné poškození. Obě vnitřní komory na pruty jsou fixovatelné pomocí suchého zipu na jejich vrchu.
Díky rozšířené části pro uložení navijáků se dovnitř vejdou všechny standardně používané kaprařské sestavy, přičemž jsme mysleli i na pruty s naváděcími očky o průměru 50 mm, pro které je v jednotlivých komorách dostatek prostoru.
Na boku pouzdra se nachází dlouhé kapsa se zipem, která poslouží například na transport podběráku nebo vidliček. Na ní je našita ještě jedna kapsa také s klipem, která na rozdíl od modelu PORTA není prošitá na polovinu, a tak poskytuje větší prostor a variabilitu. Další skvělá vychytávka se nachází na ramenním popruhu, kde je na měkčené části umístěna malá kapsa, do kterého si lze odložit například olůvka, případně jiné drobnosti.
Kvalitní zipy s běžcem, komfortní rukojeť či ramenní popruh jsou taktéž součástí pouzdra, což jen dotváří jeho propracovanost a dává předpoklad k vysoce praktickému využití.

Technické parametry:
Model: Delphin PORTA PLUS 145 cm

Vnější délka pouzdra: 144 cm
Délka bočního sáčku: 110 cm
Pro pruty: 240 cm / 2 díly, 360 cm / 3 díly

Model: Delphin PORTA PLUS 155 cm

Vnější délka pouzdra: 155 cm
Délka bočního sáčku: 110 cm
Pro pruty: 270 cm / 2 díly, 390 cm / 3 díly

Model: Delphin PORTA PLUS 170 cm

Vnější délka pouzdra: 172 cm
Délka bočního sáčku: 110 cm
Pro pruty: 300 cm / 2 díly, 360 cm / 2 díly TeleFIX

Model: Delphin PORTA PLUS 180 cm

Vnější délka pouzdra: 180 cm
Délka bočního sáčku: 108 cm
Pro pruty: 330 cm / 2 díly, 390 cm / 2 díly TeleFIX

Model: Delphin PORTA PLUS 200 cm

Vnější délka pouzdra: 200 cm
Délka bočního sáčku: 108 cm
Pro pruty: 360 cm / 2 díly

Série : Porta
Délka : 180 cm
Počet komor : 2.0
Barva podle výrobce : Green
Navrženo v : Slovensko
Země původu : Čína