rybarskepotreby-rybarska.cz

Delphin OneBAG 35L Backpack with Boxes

Delphin OneBAG 35L Backpack
Zjistit dostupnost »
Značka: Delphin
1 629 1 690 Kč Sleva -3%

OneBag patří do rodiny batohů z dílny firmy Delphin, který vynikne zejména svou univerzálností. Je navržen tak, aby uspokojil vyznavače všech druhů rybolovu, ale uplatnění si s určitostí najde i v myslivosti, turistice, či při běžném nošení.
Jeho vnitřní prostor o objemu 35 litrů umožňuje sbalit velké množství rybářské výbavy, či jiného příslušenství, potřebného pro vaše aktivity. Příznivce přívlače a feederu jistě potěší, že v základu obsahuje 3 kusy transparentních krabic, vhodných k uložení nástrah / krmítek a dalších rybářských potřeb. V případě, že tyto boxy nemáte v plánu využívat, tak je jednoduše vyberete, odlepíte suchý zip držící přihrádky, který je odděluje a vznikne velký prostor pro uložení požadovaných věcí. Další nespornou devizou je univerzální popruh s klipy, na který je možné upevnit cokoliv, co popruh unese a nevejde se do vnitřku batohu. OneBag, tak jako všechny naše batohy, je opatřen kvalitními zipy s praktickými Delphin držáky na běžci. Do vnitřního prostoru je možné se dostat prostřednictvím dvou otvorů na přední straně. Vrchní je navíc opatřen praktickou kapsou, určenou pro odložení drobných věcí jako klíče, mobil a podobně. Na spodní straně ruksaku se nachází vrstva PVC materiálu, díky kterému jej můžete položit i na vlhkou, případně špinavou zem, aniž byste si tento skvělý produkt znehodnotili.
Pokud tedy hledáte univerzální ruksak, který si najde uplatnění u všech rybolovných technik, ale také v jiných oblastech, tak OneBag vaše požadavky do puntíku splní.

Krabice kterou si můžete k tašce dokoupit: Krabice Delphin TBX One 273-6P-clip

Technické parametry:

Celkový rozměr včetně kapes Š x V x H: 40 cm x 45 cm x 25 cm
Rozměr hlavní části batohu Š x V x H: 30 cm x 45 cm x 25 cm
Rozměr přední kapsa Š x V x H: 25 cm x 13 cm x 4 cm
Rozměr bočního sáčku Š x V x H: 17 cm x 35 cm x 5 cm

Plastový box

Rozměr: 270 x 180 x 40 mm
Počet pevných přihrádek: 6
Rozměr přihrádky: 4,3 x 17,1 x 3,5 cm
Počet vkladateľných složek: 12

Rozměry : 40 x 45 x 25 cm
Objem : 35 L
Barva : Zelená
Barva podle výrobce : Green
Varianta : Standardní nabídka
Typ aktivity : Rybolov
Země původu : Čína
Navrženo v : Slovensko
Série : OneBAG