rybarskepotreby-rybarska.cz

Delphin Lycan TeleFeeder 3,9 m 100 g 6 dílů

Delphin Lycan TeleFeeder 3
Zjistit dostupnost »
Značka: Delphin
1 449 1 490 Kč Sleva -2%

Výjimečný teleskopický prut, ve kterém jsme skloubili kompaktní transportní rozměry se všemi požadavky kvalitního feederového prutu. Přesně tyto parametry v sobě nese LYCAN Telefeeder.
Prut, jehož deviza spočívá zejména v minimalistických rozměrech při transportu. Jednotlivé segmenty jsou tvořeny kvalitním blankem, které po vysunutí vytvářejí perfektně pracující celek s parabolickou akcí. Prut je po celé délce zpevněný PowerWrap technologií, tedy dodatečným vinutím karbonu kolem blanku. To má za úkol navýšení pevnosti (ne však tuhosti) ale také odolnosti vůči mechanickému poškození, což se v praxi projeví mnohem vyšší životností. Sekundární výhodou této technologie je působivý strukturovaný povrch blanku, díky kterému prut nabývá jedinečný originální vzhled. Ten je zvýrazněn i na dotyk velmi příjemnou rukojetí z EVA pěny, která spolu s PowerWrap ovinem vytváří skvělý, protiskluzový povrch.
Koncovka prutu je vyřešena designově velmi působivě a díky kónickému rozšíření se při nahazování v ruce drží velmi pohodlně. Jednotlivé díly jsou osazeny pevnými jednostopými očky, které dokonale vedou vlasec a přispívají ke snížení celkové hmotnosti prutu.Díky ideální vrhací zátěži je LYCAN Telefeeder opravdu univerzálním feederovým prutem, který potěší transportními rozměry, zajímavým designem a skvělou kvalitou za přijatelnou cenu.
 

Model: 390 cm / 100 g
Počet dílů: 6
Průměr blanku nad rukojetí: 16 mm
Počet oček (prut + špička): 5 + 5
Transportní délka: 91 cm
Hmotnost: 190 g
Rukojeť: FullShrink
Délka rukojeti (od spodní části prutu po střed sedla): 50 cm
Špičky: CarbonGlass- U-Light, Light, Medium

 
Počet oček : 10
Série : Lycan
Druh prutu : Teleskopické
Varianta : Prut
Akce : Parabolická
Země původu : Čína
Transportní délka (cm) : 91.0
Transportní délka : 91 cm
Hmotnost nástrahy : 100 g
Vrhací zátěž : 100 g
Navrženo v : Slovensko
Počet dílů : 6 + 3
Specifikace materiálu : Uhlíkové vlákno
Rukojeť : EVA Full Grip
Délka : 3,9 m
Počet dílů : 6 dílů
Hmotnost : 190 g
Délka (m) : 3.9