rybarskepotreby-rybarska.cz

Delphin Eazy SAFE Vanička

Delphin Eazy SAFE Vanička
Zjistit dostupnost »
Značka: Delphin
1 746
Popis produktu

Při navrhování tohoto produktu byl cíl jasný. Přinést na trh vaničku za bezkonkurenční cenu, která bez problémů zvládne i ty největší ryby. Výsledek? Delphin EazySAFE!
Základ podložky tvoří velmi pevná železná konstrukce s průměrem trubek až 22 mm. Díky tomu má vanička výbornou stabilitu a nehrozí její převrácení, případně poškození při manipulaci s úlovkem. Použitá látka s pogumovaným povrchem má několik výhod. Po ukončení lovu ji stačí do sucha vytřít a není tak nutné dlouho čekat dokud vyschne. Navíc je velmi snadno omyvatelná a neabsorbuje do sebe nepříjemně pachy, které se mohou následně šířit při transportu ve vašem autě. Celá vanička je velmi pevná a při extrémních testech bez problémů zvládla udržet statické závaží o váze až 75 kg! Na obou krajích je všitá sítová látka, přes kterou zevnitř lehce odteče voda. EAZYSAFE také disponuje látkou na překrytí, která je opatřena suchými zipy. Můžete tak v ní rybu uzavřít, pokud si například potřebujete připravit fotoaparát, případně jít nabrat vodu na polití úlovku. Nohy jsou opatřeny kloubovými patkami, které se přizpůsobí terénu a zamezí zaboření do země v případě měkčího podkladu. Při navrhování jsme však mysleli i na transport, což je další silná stránka tohoto produktu. Ve středu je konstrukce důmyslně předělena a tak ji stačí jednoduše přeložit napůl a pomocí rukojetí pohodlně přenášet.

V produktu Delphin EAZYSAFE získáte za výbornou cenu jednoduchou, ale zato důkladně promyšlenou a 100 % funkční vaničku, v níž se o svůj úlovek nebudete muset nikdy obávat.

Technické parametry:

Vnější rozměry: 100 x 50 x 30 cm
Rozměr lůžka: 95 x 45 x 20 cm
Transportní rozměry: 50 x 50 x 12 cm
Hmotnost: 3,60 kg

Barva podle výrobce : Zelená
Délka : 95 cm
Hmotnost : 3,6 kg
Výška : 30 cm
Barva : Zelená
Série : Eazy SAFE
Varianta : Vanička
Rozměry : 100 x 50 x 30 cm
Šířka : 45 cm
Navrženo v : Slovensko
Transportní rozměry : 50 x 50 x 12 cm
Země původu : Čína