rybarskepotreby-rybarska.cz

Delphin DoubleSAFE 165 cm Pouzdro na prut

Delphin DoubleSAFE 165 cm
Zjistit dostupnost »
Značka: Delphin
1 890 2 301 Kč Sleva -17%
Popis produktu

Prémiové a do detailů propracované kaprařské pouzdro, doplňující sérii produktů z řady AREA s jedinečnou kamufláží CARPATH.

Stěny pouzdra jsou důkladně polstrované 6mm hrubou výstelkou a vnitřní prostor poskytuje dostatek místa pro pohodlné uložení jakýchkoliv kaprařských prutů s navijáky. Dokonce i pruty s 50mm naváděcím očkem se do pouzdra vejdou snadno a s dostatečnou rezervou. Každá komora má zvláštní zipovatelný vstup, což zajišťuje, že pruty jsou po celou dobu od sebe odděleny a dokonale zafixované pomocí praktických uložení ve spodní části a také páskami se suchým zipem. Díky zmíněným vlastnostem je zaručeno, že během transportu a při manipulaci s pouzdrem je výbava uvnitř maximálně chráněna.
Pouzdro je vyrobeno z velmi kvalitní textilie, která si bez problémů poradí i s menším úhrnem srážek. Po celé spodní straně je našitý odolný nepromokavý materiál, díky čemuž se ho nemusíte obávat položit na mokrou zem, či do trávy s ranní rosou. V případě znečištění, je velmi jednoduché tento materiál omýt.
Charakteristickým znakem pro Delphin AREA DoubleSAFE je také jeho “reverzní“ provedení, což znamená, že prut se dovnitř vkládá s navijákem orientovaným směrem nahoru. Hlavní výhoda takového provedení spočívá v tom, že nedochází při položení pouzdra ke kontaktu navijáků se zemí. Tím pádem jsou lépe chráněny a je minimalizována šance jejich poškození.
Na boční straně je umístěna dlouhá kapsa se zipem, která bez problémů pojme například podběrák. Na této kapse je navíc našitá vnější kapsa a utahovací popruh s klipem. To umožňuje transport dalšího prutu, ale také zde můžete upevnit jiné příslušenství jako například kobru nebo vidličky. Pohodlný transport pouzdra zaručuje délkově nastavitelný popruh na rameno s vyztuženou částí a dvě rukojeti.
Tak jak už to bývá při produktech z řady AREA standardem, i při tomto modelu byly použity kvalitní zipy s běžci, bezchybné šití či ergonomické střihy. CARPATH kamufláž navíc vykouzlí úsměv všem jejím příznivcům, kterým dosud ve své výbavě právě takové pouzdro chybělo.

Technické parametry:
Model: Delphin AREA DoubleSAFE 360-3

Vnější délka pouzdra: 135 cm
Délka bočního sáčku 110 cm
Pro pruty: 360 cm / 3 díly

Model: Delphin AREA DoubleSAFE 300-2

Vnější délka pouzdra: 165 cm
Délka bočního sáčku 110 cm
Pro pruty: 300 cm / 2 díly, 360 cm / 2 díly TeleFIX

Model: Delphin AREA DoubleSAFE 360-2

Vnější délka pouzdra: 195 cm
Délka bočního sáčku 110 cm
Pro pruty: 360 cm / 2 díly

Počet komor : 2.0
Navrženo v : Slovensko
Země původu : Čína
Barva podle výrobce : Carpath
Série : Area
Délka : 165 cm