rybarskepotreby-rybarska.cz

Delphin Contact 6 + 1 LED

Delphin Contact 6 +
Zjistit dostupnost »
Značka: Delphin
700 886 Kč Sleva -20%
Popis produktu

Vysoce praktické bivakové světlo, disponující hned několika funkcemi, díky kterým si najde uplatnění při různých situacích. Jeho hlavní devizou, která ho odlišuje od běžných světel je ta, že jej lze spárovat s vybranými elektronickými sadami záběru značky Delphin. Pokud máte takto spárován LightCONTACT v bivaku, rozsvítí se při každém záběru LED dioda a upozorní vás tak na záběr i v případě, že jste neslyšeli signalizátor nebo nemáte právě zapnutý příposlech. Navíc je možné vybrat si ze čtyř barev LED diody tu, která vám bude nejvíce vyhovovat. Kromě toho, že LightCONTACT je možné použít jako „světelný příposlech“ je možné ho využít také jako běžné kempingové světlo, ať už na rybách nebo při jiných aktivitách v přírodě. O jasný svit se v tomto případě postará 6 LED diod s nastavitelnou intenzitou svícení.
Upevnění produktu je elegantně vyřešeno pomocí čtyř silných magnetů, umístěných přímo na světle a jedním plochým kovovým protikusem, který se nachází také v balení. Za pomoci těchto prvků lze LightCONTACT snadno umístit kdekoliv na bivak, či jiný rybářský přístřešek a bude vždy spolehlivě držet na svém místě.
Světlo je napájeno pomocí tří AA baterií, které zaručují velmi dobrou výdrž. V případě slabé baterie vás na to upozorní trojnásobné probliknutí vrchní řady 6-ti diod.
Kompatibilní s elektronickými sadami signalizátorů:

Sada signalizátorů Delphin TOTEM
Sada signalizátorů Delphin FORZA
Sada signalizátorů Delphin CODER

Technické parametry:

Zdroj světla: 6ks bílé LED, 1ks záběrová LED dioda (modrá, červená, zelená, žlutá)
Baterie: 1,5V, 3 x AA baterie (nejsou součástí balení)

Země původu : Čína
Barva : Bílá
Barva : Zelená
Barva podle výrobce : Blue/Red/Green/Yellow/White
Barva : Žlutá
Navrženo v : Slovensko
Barva : Červená
Barva : Modrá