rybarskepotreby-rybarska.cz

Delphin ATAK! Dynamic Shoulder Bag

Delphin ATAK! Dynamic Shoulder
Zjistit dostupnost »
Značka: Delphin
1 190 1 290 Kč Sleva -7%
Popis produktu

Praktická taška ze série ATAK! navržená zejména pro lovce dravých ryb, kteří rádi loví dynamicky a chtějí probádat všechna zajímavá místa revíru. Ve vrchní části tašky se nachází úložný prostor s nastavitelnou dělící přepážkou, díky které si vždy uspořádáte a uložíte věci tak, jak potřebujete. Na vnitřní straně víka je navíc prostorná zipovatelná kapsa, která také pojme část výbavy potřebné k lovu a díky síťovanému provedení budete mít vždy přehled o tom, co se v ní právě nachází. Spodní část tašky disponuje prostorem, ve kterém najdete dva praktické plastové boxy na nástrahy a jiné příslušenství. Boxy jsou od sebe odděleny odnímatelnou přepážkou a také uvnitř boxů se nacházejí přepážky, které lze uspořádat podle potřeby. Je tedy jen na vás, jak si celkový úložný prostor přizpůsobíte a co do něj uložíte. Po bocích tašky se nacházejí síťované kapsy, které obsáhnou různé drobnosti, a které jen podtrhují celkovou praktičnost tohoto produktu.
Taška byla navržena s důrazem na praktičnost, trvanlivost a odolnost. Je ze všech stran osazena polstrováním pro maximální ochranu vašeho příslušenství uvnitř. Celá spodní část tašky je osazena vyztuženou, nepromokavou vrstvou, která dovoluje položení tašky na mokrý povrch. To ještě více přispívá k tomu, že taška je také na spodní straně mimořádně stabilní a drží si svůj tvar.
Kvalitní vnější zipy oranžové barvy jsou opatřeny plastovými taháčky na oranžovém popruhu. Taháčky jsou na konci rozšířené, a proto je lze rychle uchopit. Doplňky oranžové barvy umožňují rybáři, aby byla taška dobře viditelná i za šera a věděl ji okamžitě najít. Taška je ušita z lehké, ale přitom odolné látky černé barvy. Vybavená je šedým popruhem určeným pro nošení přes rameno. Design tašky doplňuje naše jedinečná šedá ATAK! kamufláž se siluetami dravých ryb.

Krabice, kterou si můžete k tašce dokoupit: Krabice Delphin TBX One 273-6P-clip

Technické parametry:

Rozměr tašky: 32 x 21 x 25 cm
Rozměr vrchního prostoru: 30 x 20 x 10 cm
Rozměr spodního prostoru: 30 x 20 x 10 cm
Rozměr bočního sáčku: 20 x 15 cm
Rozměr krabice: 27 x 18 x 4 cm

Plastový box

Rozměr: 270 x 180 x 40 mm
Počet pevných přihrádek: 6
Rozměr přihrádky: 4,3 x 17,1 x 3,5 cm
Počet vkladateľných složek: 12

Barva : Šedá
Země původu : Čína
Rozměry : 32 x 21 x 25 cm
Barva : Oranžová
Barva : Černá
Varianta : Standardní nabídka
Navrženo v : Slovensko
Typ aktivity : Rybolov
Barva podle výrobce : ATAK! Camouflage
Série : Atak!