rybarskepotreby-rybarska.cz

Delphin AREA CarryAll L Carpath Bag

Delphin AREA CarryAll L
Zjistit dostupnost »
Značka: Delphin
900 980 Kč Sleva -8%
Popis produktu

Delphin AREA je špičkově zpracovanou sérií tašek určených pro kaprový rybolov v neopakovatelném designu CARPATH. Bezchybné šití, silné zipy, ergonomické střihy. To je Delphin AREA!
AREA CARRY CARPATH L doplňuje rodinu CARRY CARPATH o rozměrově kompaktnější, praktickou transportní tašku, určenou pro uložení a přenos různého kaprařského příslušenství či oblečení. Díky svým rozměrům poskytuje objem až 35 l. Tak jako všechny ostatní tašky v této řadě i CARRY Carp L byla navržena s důrazem na praktičnost, trvanlivost a odolnost vůči nepříznivým povětrnostním vlivům. Taška je ze všech stran důkladně polstrovaná pro maximální ochranu příslušenství uvnitř. Celá spodní část a boky do výšky až 5 cm jsou opatřeny kvalitním nepromokavým materiálem. Nehrozí tak znečištění a následně znehodnocení produktu při položení například na mokrou nebo špinavou zem. Dvě síťované kapsy po bocích a jedna velká uvnitř umožňují uložení dalšího příslušenství, o kterém budete mít vždy dokonalý přehled. Taška disponuje také praktickou kapsou s dvěma zipy na předním panelu. Samotný vnitřek je navržen tak, aby do něj bylo možné s lehkostí vkládat další tašky série AREA. Maximální komfort zajišťuje mimořádně měkké polstrování ramenního popruhu, či praktická rukojeť umožňující přenos tašky v ruce.
Celkový design samozřejmě dotváří oblíbená CARPATH kamufláž v kombinaci s černými prvky, efektní logo či piktogram v přední části.
Technické parametry:

Čistý rozměr vnitřního prostoru: 40 x 30 x 27 cm
Rozměr přední kapsa: 30 x 20 x 5 cm
Rozměr boční kapsy: 28 x 20 cm
Vnitřní síťovaná kapsa: 40 x 30 cm

Barva : Hnědá
Varianta : Standardní nabídka
Objem : 35 L
Barva podle výrobce : Carpath
Série : Carpath
Navrženo v : Slovensko
Typ aktivity : Rybolov
Velikost : L
Rozměry : 42 x 35 x 30 cm
Země původu : Čína